زمینه های فعالیت / پوشش زمین اپوکسی

اپوکسی یک سیستم پوشش زمین، آنتی باکتری، ضد گرد و غبار، ضد نشت آب، با تاثیرات زیبائی آفرینی، مقاوم در قبال اصطکاک و فرسایش، سهولت نظافت، مقاومت بالا در قبال اسیدها و مواد شیمیائی میباشد که به سرعت و سهولت قابل اجراء میباشد.

اپوکسی بلحاظ ویژگی چسبندگی قوی و مقاوم، به بالاترین گروه مورد ترجیح در زمینه ساخت و ساز تبدیل شده است. اپوکسی دارای گزینه های رنگ بسیار وسیعی بوده و کالایی میباشد که دارای ویژگی آنتی باکتری، ظرافت، ظاهر یکپارچه و طولانی عمر بوده و از نظر مقاومت مکانیکی و شیمیائی نتایج مثبتی را ارائه داده است.

 

   

پوشش سطوح اپوکسی یک مصالح سازه فنی میباشد که با پوشش ظریف سطوح جهت حراست در قبال بدترین شرایط طبیعی و صنعتی در هر نوع شرایط زمینی و دریایی تولید شده است.

علاوه بر آنها، بلحاظ ویژگی چسبندگی برتر و مقاومت فیزیکی و مکانیکی اپوکسی، مصالح اپوکسی دیگری جهت چسباندن و ایجاد گیرائی در مابین مصالح ساختمانی نیز وجود دارد.

اپوکسی بهمراه ایجاد کردن مکانهایی با نمای مدرن، ایجاد کردن مکانهای سالم و هیژنیک را نیز هدف خود ساخته است. مکانهای پوشش داده شده ظرف مدت استفاده ایجاد گرد و غبار نمیکند، باکتری زا نبوده و به سهولت نظافت میشود.

پوششهای زمین

استفاده از پوشش زمین اپوکسی خواه بلحاظ زیبائی و خواه دارا بودن ویژگیهای برتر نسبت به سایر گزینه ها در بخش صنعتی روز بروز افزایش مییابد. برخی از اماکنی که بیش از همه مورد ترجیح است بدین شرح میباشند: کارخانجات، فروشگاهها، تاسیسات صنعتی، انارها، زاغه ها، بیمارستانها، مدارس، دفاتر، آزمایشگاهها، کارگاههای نصب و مرمت، هتل ها، اماکن تولید مواد غذایی، کارگاههای نساجی، پارکینگها و در اماکن مشابه متعدد دیگری با موفقیت اجراء گردیده میشود.

 

عایقبندی آب

 

صمغهای اپوکسی بهمراه دارا بودن ویژگیهای متعددی در زمینه ضد نشت بودن نیز از جمله بهترین گروه مصالح شیمیائی شناخته شده میباشد. در استخرها، حمامها، تراسها و نقاط متعدد دیگری راهکارهای قطعی ارائه میدارد. علاوه بر خاصیت ضد نشت آب بودن، بعلت اینکه یک مصالح پوششی بسیار خوبی میباشد هزینه پوشش مازاد دیگری بدنبال عایقبندی را از بین میبرد.

 

مقاوم سازی و مرمت سازه

صمغهای اپوکسی بدنبال اتمام یافتن فعل انفعالات شیمیائی نیز مقاوم بوده و یک مصالح شمسائی میباشد که در محل اجراء بصورت ساختاری می چسبد. بلحاظ این ویژگی در هر نوع مقاوم سازی و مرمت استفاده میگردد.

 

امورات مونتاژ و چسباندن

اپوکسی در مابین کالاهای چسبی از نظر قابلیت در رده های بالا قرار گرفته و در محل اجراء یک چسبندگی ساختاری بوجود می اید و بلحاظ تغییر نیافتن اوصافش بمرور زمان، پرفرمانس امر چسبندگی بمدت طولانی ادامه میدهد.

 

اجراء رنگ

گروههای حاوی صمغ اپوکسی با ثابت ماندن سایر ویژگیهای گروه، گامی فراتر از زمینه پوشش در صنایع رنگ نیز جایگاه مهمی را دارا میباشد. علی الخصوص موفقیتهای حاصله در زمینه صنایع، در همگی اعمالی که کیفیت و عمر طولانی قابل اهمیت میباشد رنگهای اپوکسی را غیرقابل انصراف ساخته است. رنگهای حاوی اوکسی علاوه بر استفاده شدن در صنایع و ماشین آلات سنگین، در زمینه دریانوردی که در یکی از سخترین شرایط طبیعی مجادله میکند نیز مورد استفاده میباشد.


AYRINTILI BLG N FRMA STESN ZYARET EDN
� 2014 Yalaz Yap�