زمینه های فعالیت / سیستمهای پوشش نما

 

رینارس در همگی کشورهای اروپا، چین و خاورمیانه بتوسط نمایندگیهای خود فعالیت داشته و به 50 کشور صادرات بعمل می آورد فعالیت اصلی شرکتمان پژوهش و توسعه سسیتمها، نصب سدهای حرارتی،امورات سطح پروفیل و یراق آلات، پشتیبانی فنی و تجاری بازاریاب، توزیع کننده، تولید کنندگان و سایر دست اندرکاران.

بینش بین المللی، ایجاد راهکاری مناسب جهت بازارهای داخلی جهت وسعت دادن به دامنه تنوع کالای تولیدی. برای آللمینیوم، پوشش رنگ ودری و پوشش الوکسال، عایقبندی پرفیل و یراق آلات سیستم 10 سال گارانتی موجود میباشد. با سرتیفیکیت ISO 9002   و خدمات پس از فروش و ارزیابی گردیدن بازدهی  همگی سفارشات را تامین میکند.

 

سیستم پوشش نما CW 50

سیستم CW 50 صرفاً خلاقیت نبوده و همزمان با آن با یک سیستم پوشش نما و سقف میباشد که با پرفیلهای 50 میلیمتری بنوعی طراحی شده است که وارد شدن حداکثر نور خورشید را  به داخل سازه تامین میکند. سیستم 8 نوع سبک هر کدام مختص بخود را ارائه میدارد. دامنه وسیع تنوع کالا، هر نوع کمبیناسیون در سطوح عمودی و شیب دار را امکانپذیر میسازد. الحاق شیشه ها بصورت باندی ویا قفلی در داخل سیستم مزیتهایی را برای پروژه بوجود آورده و به بازشدن متفاوت بالها امکان میدهد. همزمان با آن سیستم به پرفرمانس فنی و زیبائی مورد نظر از نما را جوابگو میباشد. سیستم با جزئیات ویژه و مصالحی که اضافه میشود مدل مقاوم در قبال حریق CW50 FP (Fire Proof)  را بوجود می آورد.

 

سیستم پوشش نما  CW 60 DRL

در داخل سری سیستمهای پوشش نما،  CW 60 DRL با نما و سادگی خود جلب توجه میکند. نوعی از سری نما میباشد که با لاستیک سیلیکونی قابل شکلدهی انجام میگردد. با این تکنیک اجراء مناسبترین راهکار جهت شیشه بندی ارائه میگردد و بعلت استفاده نشدن از پروفیل دربی، علی الخصوص یک نمای همسان جهت نمای بیرونی تامین گردیده میشود. با این سری که دارای گزینه های عایقبندی شده و بدون عایقبندی میباشد هر نوع سری درب و پنجره قابل استفاده بوده و هر نوع درب و پنجره مورد نظر در داخل نما قابل اجراء میباشد.

 

سیستم پوشش نما پانلی   CW 86

سیستمی میباشد که بلحاظ عدم کفایت سری استاندارد پوشش نما در بناها و سازه های مرتفع در سطوح معینی جهت پوشش نما طراحی شده است.

مهمترین ویژگی  سیستم؛ ساخته شدن همگی سیستم در محیط کارخانه و با اصل نصب آسان در محل، تامین سرعت و سهولت نصب و اجراء طراحی حساس در نما میباشد.

جهت این سستم که بعنوان پانل نما نیز نامیده میشود عملکرد هر نوع پروژه بصورت ویژه با موازین اروپا تست شده و از تست ستاتیک زلزله گزرانده میشود.

سیستمهای نورشکن  BS 20 BS 30

سیستمهای نورشکن BS (Brise Soleil)  جهت ایجاد یک ظرافت ساده در بناها و تامین محیط کار راحت و بموازات آن تقلیل هزینه اقلیم دهی به میزان قابل توجهی طراحی شده است.

برحسب اهداف استفاده، انواع متحرک، موتوردار و باند حرکتی را دارا میباشد. در سری BS بوسیله لامهای ضخیم از 60 میلیمتری الی 700 میلیمتری بصورت چهارچوبه ای و یا گیره تک به نما نصب گردیده میشود. با در نظر داشتن موقعیت بنا نسبت به خورشید و راحتی داخل مجموعه، این سیستمها بصورت عمودی ویا افقی بروی نما اجراء میگردد
� 2014 Yalaz Yap�