زمینه های فعالیت / سیستمهای درب و پنجره

 

پنجره ها به مفهوم واقعی پنجره های دنیای شما میباشد". در آلمینیوم رینارس میتوانید هر نوع پروفیل آلمینیوم جهت هر نوع پروژه، از طراحی های کلاسیک تا طرحهای رمانتک، از طراحی های ساده تا طرحهای مدرن را بیابید. مناسب با اهداف استفاده شما هر نوع طرز باز شدن را طراحی میکنیم؛ پنجره هایی که به درون و بیرون باز میشود، پنجره های دو محوره، پنجره های دو باله ...

 

همیشه آلمینیوم

در ضمن بهمراه آلمینیوم یک زندگی پرذوق و بدون معضلات جهت سالیات متمادی را انتخاب خواهید کرد. زیرا آلمینیوم یکی از مقاومترین مصالح ساختمانی میباشد و میتوان گفت که نیازی به هیچگونه مراقبت و بازبینی ندارد. رینارس با دادن 10 سال گارانتی به واحدهای پنجره، کیفیت برتر سیستم را تاکید میدارد.

 

راحتی، طراحی و ایمنی

همگی سیستمهای رینارس سطوح ایمنی و عایقبندی متفاوتی را ارائه میدارد. ترکیب ظرافت و استحکام آلمینیوم، امکان استفاده از پنجره های غول آسا و دارای حداکثر ویژگی نورگیری را فراهم میکند. سیستمهای آلمینیوم بلحاظ قابلیت شکل گیری بصورت سازه های قابل انحناء، طراح دارای آزادی نامحدود در طراحی میباشد.

علاوه بر آن، از مابین صدها رنگ، پودر رنگ و الوکسال میتوانید هر نوع رنگ مات، شفاف، رنگ پودر متالیک  ویا رنگ پودری الوکسال ویژه و مقاوم در قبال خراشیدگی که نیاز به مراقبت ویژه ای ندارد را انتخاب کنید. میتوانید به پروفیلها نمای چوبی واقعی را بدهید. این انتخاب هم جهت درون و هم بیرون پنجره معتبر بوده و در تامین هماهنگی فوق العاده محیط داخل و خارج منزلتان بسیار موثر میباشد.

نخستین پیشداوری در باره یک منزل و یا بنا در حین باز کردن درب ایجاد میشود. در آلمینیوم رینارس، از دربهای ظریف و مدرن تا دربهای مستحکم و رمانتیک، برای هر نوع پروژه و هر نوع بنا راهکارهایی خواهید یافت.

 

آزادی طراحی

استفاده شدن آلمینیوم در دربها، امکان ارائه آزادی طراحی عظیم ولیکن شیک و ظریف را جهت هر نوع باز شدن از قبیل باز شدن به درون و بیرون، دربهای پیووت و دربهای دو باله را موجب میگردد. علاوه بر آن درهای آلمینیوم بسیار ایمنی میباشد؛ زیرا پروفیلهای آلمینیوم ذاتاً قوی میباشند. جهت ایمنی متعارف، بدون تاثیر گزاردن بر ساختار درب میتوانید از قطعات ارتباطی مازادی استفاده کنید. 

 

علاوه بر آن، از مابین صدها رنگ، پودر رنگ و الوکسال میتوانید هر نوع رنگ مات، شفاف، رنگ پودر متالیک  ویا رنگ پودری الوکسال ویژه و مقاوم در قبال خراشیدگی که نیاز به مراقبت ویژه ای ندارد را انتخاب کنید. میتوانید به پروفیلها نمای چوبی واقعی را بدهید. این انتخاب هم جهت درون و هم بیرون دربتان معتبر بوده و در تامین هماهنگی فوق العاده محیط داخل و خارج منزلتان بسیار موثر میباشد.

رینارس با ارائه راهکاری که نیازهای شما را برآورد کند خواه جهت یافتن دربی کاملاً متناسب با نمای بیرونی و یا طرحی استثنائی ویا خواه دربی که با نورگیری ویژه ایجاد کنتراست کند به شما یاری میکند. بمانند همگی سیستمهای رینارس برای دربها نیز 10 سال گارانتی داده میشود.


ECO SYSTEM 45 PA
CONCEPT SYSTEM 24-SL
CONCEPT SYSTEM 38-SL
CONCEPT SYSTEM 59
CONCEPT SYSTEM 59PA
CONCEPT SYSTEM 68
CONCEPT SYSTEM 77
CONCEPT SYSTEM 86-HI
CS 24-SL
CS 38-SL
CONCEPT SYSTEM 104
CS 68
KAPI - Eco System 50
ECO SYSTEM 50 WINDOW
Concept System 38
KAPI -CONCEPT SYSTEM 104
KAPI - CONCEPT SYSTEM 24-SL
KAPI - Concept System 59
KAPI - Concept System 68
KAPI - Concept System 77
KAPI - Concept System 86-HI
KAPI - Eco System 45 Pa
CS 59PA
� 2014 Yalaz Yap�