FAALİYET ALANLARI / ÇELİK KONSTRÜKSİYON İMALATI
Tüm Avrupa ülkelerinde, Çin'de ve Ortadoğu'da kendi işletmeleri aracılığı ile temsil edilen 50 ülkeye ihracat yapan Reynaers'in ana aktiviteleri sistemlerin araştırma ve geliştirmesi, ısı bariyeri montajı, profil ve aksesuar yüzey işlemleri yapılması, pazarlama, dağıtım, imalatçı ve ilgililere teknik ve ticari destek odaklı. 

Uluslararası yaklaşımı, yerel pazarlara uygun çözümler üreterek ürün yelpazesinin genişlemesini sağlamak. Alüminyum, toz boya kaplama ve eloksal kaplama, profil izolasyonu ve aksesuarlar için 10 yıl garanti sistemi mevcut. ISO 9002 sertifikasyonu, siparişten satış sonrası hizmetlere kadar tüm siparişlerin verimli şekilde değerlendirilmesini sağlıyor.

CW 50 Giydirme Cephe Sistemi 
CW 50, sadece sınırsız yaratıcılık değil aynı zamanda 50 mm kalınlığında profiller ile yapının içine azami gün ışığı girmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış giydirme cephe ve çatı sistemi. Sistem, her biri kendine özgü stili olan 8 varyasyon sunuyor. Geniş ürün yelpazesi, düşey ve eğimli düzlemlerin her çeşit kombinasyonuna olanak sağlıyor. Kasetli ya da kenetli cam cama birleşimler sağlayan sistem içerisinde proje için avantajlar sağlayacak birbirinden farklı kanat açılımları olanağı sunuyor. Sistem aynı zamanda cepheden beklenen farklı teknik ve estetik performansların çözümlerine de cevap veriyor. Sistem özel detaylar ve ek malzemeler ile yangına dayanımlı CW50 FP (Fire Proof) modelini oluşturuyor. 

CW 60 DRL Giydirme Cephe Sistemi 
Giydirme cephe serileri içerisinde görüntüsü ve sadeliği ile öne çıkan CW 60 DRL serisi, şekillendirmeli silikon conta ile uygulaması yapılan bir cephe serisi. Bu uygulama tekniği ile camlama için en uygun çözüm sunuluyor ve kapak profili kullanılmadığı için özellikle dış yüzeyde cepheye özel, hem-yüz bir görünüm sağlanıyor. Isı yalıtımlı ve yalıtımsız seçenekleri bulunan bu seri ile her türlü pencere ve kapı serileri kullanılarak cephe içerisine istenilen doğrama uygulaması yapılabiliyor. 

Bu uygulama tekniği ile camlama için en uygun çözüm sunuluyor ve kapak profili kullanılmadığı için özellikle dış yüzeyde cepheye özel, hem-yüz bir görünüm sağlanıyor. Isı yalıtımlı ve yalıtımsız seçenekleri bulunan bu seri ile her türlü pencere ve kapı serileri kullanarak cephe içerisine istenilen doğrama uygulaması yapılabiliyor. 

CW 86 Panel Giydirme Cephe Sistemi 
Standart giydirme cephe serileri ile yüksek yapı blokları ve kat yüksekliği belli ölçülerin üzerinde olan yapıların cephe çözümde yetersiz kalmaları neticesinde tasarlanan bir sistem. 

Sistemin en önemli özellikleri fabrika ortamında tüm sistemin oluşturulması ve kolay bir şekilde yerine monte edilmesi prensibi ile montaj kolaylığı ve hızı sağlaması ve hassas bir cephe tasarımı yapılabilmesi. 

Panel cephe olarak da adlandırılan bu sistem için her proje çalışması özel olarak Avrupa normlarına (EN) göre test ediliyor ve statik deprem testine tabi tutuluyor. 

BS 20 BS 30 Güneş Kırıcı Sistemler 
BS (Brise Soleil) güneş kırıcı sistemleri, yapılarda pratik bir şekilde estetik bir görünüm kazandırılması ve konforlu bir çalışma ortamı sağlanması için ve bunun paralelinde yapının iklimlendirme maliyetlerinin büyük bir oranda azaltılması düşünülerek tasarlandı. 

Kullanım amacına uygun olarak hareketli, motorlu ve yürüme yollu olarak değişik seçenekleri mevcut. BS serilerinde 60 mm ile 700 mm arasında genişlik ölçülerine sahip lamelleri ile cepheye çerçeveli veya tekil tutuculu olarak adaptasyonu sağlanabiliyor. Yapının güneşe göre konumu ve iç mekanda istenilen konfor ortamı dikkate alınarak bu sistemler düşey veya yatay olarak cephe üzerine adapte ediliyor.
 
© 2014 Yalaz Yapı