FAALİYET ALANLARI / KIŞ BAHÇE SİSTEMLERİ
Güzel tasarlanmış modern bir kış bahçesi veya daha geleneksel bir limonluk, her ev için harika bir ek alan olabilir.  Bütün yıl boyunca ek yaşam alanı sağlamak için, Reynaers kış bahçesi ve limonluklar, kışın sıcak, yazın serin kalacak şekilde tasarlanmıştır.   

Eviniz için güzel bir ek alan
Reynaers kış bahçesi çözümleri evinizin tasarımına uyum sağlayabilir ve ister fonksiyonel tasarımlı ister çağdaş bir tarz, ister Viktoria tarzı bir kış bahçesinin otantik havasında olsun, her tür tasarım ihtiyacınıza cevap vermektedir.  
Bu çözümler, Reynaers pencereler, kapılar ve sürme veya katlanır kapılarla entegre edilebilmekte olup, kullanım amacınıza cevap vererek, evinizin değerini arttırmaktadır.   Ayrıca, alüminyumun az bakım gerektirmesi, dayanıklılığı ve geniş renk, toz boya ve eloksal seçenekleri gibi özellikleri ile, ideal bir ek yaşam alanının tüm gereksinimlerini karşılar.  

Ayrıca, kış bahçesi sistemleri aynı zamanda kapalı teraslar için de kullanılabilir yağmura ve rüzgara karşı koruma sağlayarak dış mekanlardan daha çok yararlanılmasını sağlar. 
TR 200
Thermo Roof 200
Paralel Roof 100
Concept Roof 120
Cintro®
© 2014 Yalaz Yapı