FAALİYET ALANLARI / PENCERE KAPI SİSTEMLERİ
Pencereler gerçek anlamıyla “dünyadaki pencerelerinizdir”. Reynaers Alüminyumda, klasik tasarımlardan romantik tasarımlara, sade tasarımlardan çağdaş tasarımlara kadar her proje tipi için bir alüminyum profil bulabilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun her türlü açılış tipini tasarlıyoruz: içe ve dışarı açılan pencereler, çift eksenli  pencereler, çift kanatlı pencereler…  
 
Her zaman alüminyum
Ayrıca, alüminyum ile, yıllar süren sorunsuz bir yaşama zevkini seçmiş olursunuz; çünkü alüminyum en kuvvetli, en dayanıklı inşaat malzemelerinden biridir ve neredeyse hiç bakım gerektirmez.  Reynaers pencere elemanları için 10 yıllık garanti sağlayarak sistemlerinin üstün kalitesini vurgulamaktadır. 

Konfor, tasarım ve güvenlik
Tüm Reynaers sistemleri farklı yalıtım ve güvenlik düzeyleri sunmaktadır.  Alüminyumun inceliğinin ve kuvvetinin kombinasyonu maksimum ışık girişi özelliğine sahip devasa pencerelerin kullanılmasına olanak vermektedir.  Alüminyum sistemleri bükülebilen yapılar halinde şekillendirilebildiği için, tasarımcı neredeyse sınırsız tasarım özgürlüğüne sahiptir. 
Dahası, mat, parlak veya metalik görünümlü toz boya ve eloksalden özel az bakım gerektiren ve çizilmeye dayanıklı dokulu toz boyaya kadar değişen yüzlerce farklı renk ve toz boya çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz.  Profillere gerçek ahşap görünümü de verilebilir.  Bu seçim pencerenin hem içi, hem de dışı için geçerli olup, evinizin iç ve dış ortam ile mükemmel uyumunun sağlanmasında etkilidir. 

Bir ev veya binayla ilgili ilk izlenim kapıyı açarken oluşur.  Reynaers Alüminyumda, modern ve narin tasarımlardan güçlü ve romantik tasarımlara kadar her proje tipi ve her bina tarzı için kapı çözümleri bulacaksınız.

Tasarım özgürlüğü
Bir kapıda alüminyum kullanmak, içeri ve dışarı açılan, pivot ve çift kanatlı kapılar gibi, mümkün olan her açılış şeklinde büyük fakat şık giriş kapılarının tasarlanmasına olanak veren büyük bir tasarım özgürlüğü sunar.   Ayrıca, alüminyum kapılar oldukça güvenlidir; çünkü alüminyum profiller özünde kuvvetlidir.  Optimum güvenlik için, kapının tasarımını etkilemeden ilave bağlantı parçaları kullanılabilir.  

Dahası, mat, parlak veya metalik görünümlü toz boya ve eloksaldan özel az bakım gerektiren ve çizilmeye dayanıklı dokulu toz boyaya kadar değişen yüzlerce farklı renk, toz boya ve eloksal çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz.  Profillere gerçekçi ahşap görünümü de verilebilir.  Bu seçim kapının hem içi, hem de dışı için geçerli olup, evinizin iç ve dış ortam ile mükemmel uyumunun sağlanmasında etkilidir. 

İster cephenize tam uyum sağlayan bir kapı, ister istisnai bir tasarım veya özel aydınlatma yoluyla kontrast yaratan bir kapı arayın, Reynaers size, ihtiyaçlarınızı karşılayan size özel bir çözüm sunarak yardımcı olur.   Tüm Reynaers sistemlerinde olduğu gibi, kapılar için de 10 yıllık bir garanti sunulmaktadır. 
ECO SYSTEM® 45 PA
CONCEPT SYSTEM® 24-SL
CONCEPT SYSTEM® 38-SL
CONCEPT SYSTEM® 59
CONCEPT SYSTEM® 59PA
CONCEPT SYSTEM® 68
CONCEPT SYSTEM® 77
CONCEPT SYSTEM® 86-HI
CS 24-SL
CS 38-SL
CONCEPT SYSTEM® 104
CS 68
KAPI - Eco System® 50
ECO SYSTEM® 50 WINDOW
Concept System 38
KAPI -CONCEPT SYSTEM® 104
KAPI - CONCEPT SYSTEM® 24-SL
KAPI - Concept System® 59
KAPI - Concept System® 68
KAPI - Concept System® 77
KAPI - Concept System® 86-HI
KAPI - Eco System® 45 Pa
CS 59PA
© 2014 Yalaz Yapı