KAPI - Concept System® 86-HI
Concept System® 86-HI, güvenlik, ısı yalıtımı ve stabiliteyle ilgili en yüksek gereksinimleri karşılayarak büyük giriş kapılarının yapılmasına olanak veren yüksek yalıtımlı ve sağlam bir hemyüz kapı sistemini içerir. Bu hemyüz kapı serisi, her türlü kilit talebini karşılayan çeşitli kapı kilitlerinin kullanıldığı her tip içeri ve dışarı açılış şekliyle teşkil edilebilmektedir.

Ayrıca, CS 68 HI kapı serisi, tüm konfor ve estetik gereksinimlerini tam olarak karşılayacak şekilde çok çeşitli eşik çözümleriyle sunulmuştur. Üstün nitelikli giriş kapısı için, CS 86-HI kapı mümkün olan tüm hemyüz tasarım panellerini bir araya getirme olanağını sağlamaktadır.

Güvenlik ve performans açısından, CS 86 HI kapı hırsızlığa karşı WK2 sınıfına uygundur. Yüksek stabilitesi sayesinde, aynı zamanda yüksek trafik uygulamalarına ilişkin zor testleri geçmiştir. Kapının sızdırmazlığını sağlamak için, elemanın binanın içindeki ve dışındaki sıcaklık farkı nedeniyle eğilmesini önlemek için özel olarak tasarlanmış yalıtım bariyerleri kullanılır.

© 2014 Yalaz Yapı