Curtain wall® 50
Curtain wall® 50 sınırsız tasarım özgürlüğü sunan ve maksimum şeffaflığa olanak veren bir cephe ve çatı sistemidir. CW 50 çeşitli tasarım ve cam varyantlarıyla sunulmaktadır; aynı zamanda, belirtilmiş yangın dayanımı ve ısı yalıtımı düzeylerine uygun farklı teknik varyantlar da içermektedir.

Tasarım varyantları binanın hem içi, hem de dışı için çözümler sunmaktadır. Cam varyantlar, standart baskı kapaklarından, strüktürel silikon kasetli ve strüktürel silikon mekanik bağlantılı çözümlere kadar değişiklik göstermektedir.

Kapsamlı CW 50 profil serisi çağdaş mimarinin tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Enerji performansı açısından, sistem, üçlü cam kullanımına olanak veren ve sistemi pasif ev ve düşük enerjili binalar için bile uygulanabilir hale getiren farklı düzeylerde çözümler sunmaktadır. Bunun yanı sıra, paralel açılan pencere, makaslarla dışa açılır pencere, gizli çift eksenli pencere gibi özel açılma tipleri kusursuz bir şekilde entegre edilebilir. Aynı zamanda CW 50’nin çatı uygulamalarında entegrasyon için düz çatı kanatları kullanılır.

© 2014 Yalaz Yapı