Curtain wall® 65-EF
Curtain wall® 65-EF yüksek yapılarda gereken kuvvet ve stabiliteyi tehlikeye atmayan özgün ince estetiğe sahip panel cephe sistemleri için düşük maliyetli bir giydirme cephedır.
Panel cephenin tipik özellikleri bina alanında yüksek uygulama hızı sağlar; çünkü elemanları önceden atölyede monte edilmiştir. Bununla birlikte, CW 65-EF sadece 65 mm’lik ince profillerle kullanıldığından, bu yüksek üretkenlik mimari estetiği de beraberinde getirir.

CW 65-EF su ve hava geçirmezlikte ve rüzgar yükü direncinde en yüksek performans gereksinimlerini karşılar. Giydirme cephe sistemi binanın yalıtım gereksinimlerine uygun farklı yalıtım düzeylerinde sunulmaktadır. Aynı zamanda, üçlü cam entegrasyonu için uygundur.

CW 65 EF özgün estetik özelliklere sahip iki cam varyantı ile sunulur: Kaset cam (CG) varyantı, camı cam çıtaları ile yapılırken, strüktürel silikonlu cephe varyantında (SG), cam strüktürel silikon ile alüminyum çerçeveye yapıştırılmış olup, binanın dış cephesinin yüzeyinin bütünüyle cam olmasını sağlar. Binanın tüm ihtiyaçlarına tamamıyla yanıt verebilmek için, makasla dışa açılır pencereler ve paralel açılan pencereler CW65-EF sistemine entegre edilebilir.

© 2014 Yalaz Yapı