Curtain wall® 86
Curtain wall® 86 büyük bina projeleri için tüm gereksinimleri karşılayan yalıtımlı ve estetik bir giydirme cephe sistemidir. Bu bina projeleri için, bina alanındaki uygulama hızı çok önemlidir. CW 86 bunun için kasetlerin veya elemanların atölyede önceden monte edilebildiği özel bir çözüm sunar. Bina alanında, kasetler ya klasik bir çubuk yapıya (CW 86) bağlanır, ya da cephe, modüler giydirme cephe prensibine göre modül modül teşkil edilebilir (CW 86-EF).

CW 86 özgün estetik özelliklere sahip iki cam montajı varyantı ile sunulur: Kaset cam (CG) varyantı, camı montajı cam çıtaları ile yapılırken, strüktürel silikonlu cephe varyantında (SG), cam strüktürel silikon ile alüminyum çerçeveye yapıştırılmış olup, binanın dış cephesinin yüzeyinin bütünüyle cam olmasını sağlar.

Sistemin enerji performansı, strüktürel silikonlu cephe varyantı için ısı yalıtımlı profiller ile farklı sunar. Sistemin sahip olduğu özel drenaj yöntemleri bu cephenin su ve hava geçirmezlik konusunda yüksek talep görmesini sağlamıştır. Bu özel drenaj sayesinde sistem, sahil bölgeleri ve yüksek rakımlar gibi uç koşullarda uygulanabilir kılar.

CW 86, Farklı tiplerdeki pencerelerin, kapıların ve güneş kırıcı sistemlerinin kusursuz entegrasyonunun yanı sıra, makasla dışa açılır pencereler ve paralel açılan pencereler için motorlu açılımlar sunarak cepheniz için tam bir çözüm sağlar.

© 2014 Yalaz Yapı